Medarbejdere

Sorter efter land

Alice Börjesson


Researcher


Telefon -


alice.borjesson@oxfordresearch.se

Anders Gøgsig Randrup


Analytiker


Telefon +45 31 47 14 55


ara@oxfordresearch.dk

André Flatnes


Senioranalytiker


Telefon (+47) 982 81 892


afl@oxford.no

Anna Savolainen


Junioranalytiker


Telefon +46 727 32 89 15


anna.savolainen@oxfordresearch.se

Anna-Karin Gustafsson


Analytiker


Telefon +46 727 32 89 19


anna-karin.gustafsson@oxfordresearch.se

Arttu Vainio


Toimitusjohtaja/CEO


Telefon (+358) 40 7342555


arttu.vainio@oxfordresearch.fi

Bart Romanow


Senioranalytiker


Telefon (+47) 400 05 793


bro@oxford.no

Benedicte Nordlie


Researcher


Telefon +47 95 10 92 86


researcher@oxford.no

Bernhard Weigel


Analytiker


Telefon 90 81 88 69


bernhard.weigel@oxfordresearch.no

Bjørn Brastad


Senioranalytiker


Telefon (+47) 982 81 899


bbr@oxford.no

Bradford Rohmer


Senioranalytiker


Telefon +46 72 732 89 13


bradford.rohmer@oxfordresearch.se

Caroline Romanov


Senioranalytiker (tjänstledig)


Telefon


caroline.romanov@oxfordresearch.se

Clara E. Ellegaard


Senioranalytiker


Telefon +45 20 99 08 06


cee@oxfordresearch.dk

Elisabet Sørfjorddal Hauge


Senioranalytiker


Telefon (+47) 480 10 527


esh@oxford.no

Gertrud Nilsson


Koordinator


Telefon (+46) 727 32 89 16


gertrud.nilsson@oxfordresearch.se

Gunnar Lindberg


Senioranalytiker


Telefon +46 73 180 25 40


gunnar.lindberg@oxfordresearch.se

Emilie Helgesen Grud


Researcher


Telefon (+47) 970 14 594


researcher@oxford.no

Hamed Hassan


Praktikant


Telefon +47 948 67 748


hah@oxford.no

Hilda Borthen


administrasjonssjef


Telefon (+47)99 69 18 58


hbo@oxford.no

Hjalmar Eriksson


Analytiker


Telefon (+46) 727 32 89 17


hjalmar.eriksson@oxfordresearch.se

Jakob Falk


Senioranalytiker


Telefon (+45) 20 15 46 70


jaf@oxfordresearch.dk

Jakob Stoumann Jensen


Administrerende Direktør


Telefon +45 24 47 59 27


jas@oxfordresearch.dk

Jeppe Høst


Senioranalytiker


Telefon +45 29 16 16 48


jho@oxfordresearch.dk

Johan Olivier Secher


Senioranalytiker


Telefon +45 61 45 79 05


jos@oxfordresearch.dk

Johan Peck


Analytiker


Telefon +46 72-732 89 11


johan.peck@oxfordresearch.se

Jon P. Knudsen


Senioranalytiker


Telefon (+47) 958 97 605


jon.p.knudsen@uia.no

Juho-Matti Paavola


Tutkija


Telefon +358442032012


juho-matti.paavola@oxfordresearch.fi

Kim Møller


Bestyrelsesformand


Telefon +45 28 10 08 34


khm@oxfordgroup.dk

Kristian Rostoft Boysen


Senioranalytiker


Telefon 99 08 06 10


kristian.boysen@oxford.no

Kristine Kryger


Administrator


Telefon +45 31 47 14 24


kkr@oxfordresearch.dk

Lisa Tönnes Lönnroos


Analytiker


Telefon +46 72 732 89 23


lisa.lonnroos@oxfordresearch.se

Louise Fabricius


Junioranalytiker


Telefon +46 72-732 89 25


louise.fabricius@oxfordresearch.se

Marie-Louise Joyce


Praktikant


Telefon


marie.joyce@oxfordresearch.se

Marte Tobro


Analytiker


Telefon 91 83 57 67


marte.tobro@oxford.no

Marthe Rosenvinge Ervik


Analytiker


Telefon 91 56 49 26


mre@oxford.no

Martin Bæksgaard Jakobsen


Chefanalytiker


Telefon +45 51 42 87 81


mbj@oxfordresearch.dk

Martin Koch Haagensen


Senioranalytiker


Telefon +45 41 28 88 28


mko@oxfordresearch.dk

Mats Kullander


Senioranalytiker (föräldraledig)


Telefon -


mats.kullander@oxfordresearch.se

Morten Larsen


Chefanalytiker


Telefon +1 646 327 4739


mla@oxfordresearch.dk

Natalie Verständig


Analytiker


Telefon +46727328914


natalie.verstandig@oxfordresearch.se

Nete Krogsgaard Niss


Chef analytiker


Telefon +45 41 28 88 08


nkn@oxfordresearch.dk

Oscar Björkenfeldt


Praktikant


Telefon


oscar.bjorkenfeldt@oxfordresearch.se

Rikke Lynge Storgaard


Vicedirektør


Telefon +45 41 28 60 01


rls@oxfordresearch.dk

Roe Langaas


Researcher


Telefon +46 (0) 738 74 85 38


roe.langaas@oxfordresearch.se

Rune Stiberg-Jamt


Administrerende direktør


Telefon (+47) 902 71 250


rune@oxford.no

Sandy Brinck


Chefanalytiker


Telefon +45 28 10 08 36


sbr@oxfordresearch.dk

Silje Qualben


Praktikant


Telefon +47 480 61 994


silje.qvalben@oxford.no

Sirin Kara


Junioranalytiker


Telefon +46 (0) 72 732 89 73


sirin.kara@oxfordresearch.se

Sofia Avdeitchikova


Senioranalytiker


Telefon +46(0)73 055 00 16


sofia.avdeitchikova@oxfordresearch.se

Stine Meltevik


Assisterende direktør


Telefon (+47) 452 30 024


stm@oxford.no

Stine Nørtoft Popp


Researcher


Telefon + 45 31 46 95 32


snp@oxfordresearch.dk

Sonja Remmer


Researcher


Telefon -


sonja.remmer@oxfordresearch.se

Tobias Bühring


Senioranalytiker


Telefon +45 28 10 08 43


tbu@oxfordresearch.dk

Tor Borgar Hansen


Senioranalytiker


Telefon (+47) 911 40 758


tbh@oxford.no

Tor Egil Viblemo


Senioranalytiker


Telefon (+47) 982 81 896


tev@oxford.no

Vegard Solhjem Knutsen


Analytiker


Telefon 95 79 51 76


vsk@oxford.no

Veronika Geschwandtnerova


Koordinator


Telefon +47 45 11 29 49


veronika.geschwandtnerova@oxford.no

Vesa Kokkonen


Analyytikko


Telefon +358 44 203 2009


vesa.kokkonen@oxfordresearch.fi

Ylva Grauers Berggren


VD Oxford Research AB


Telefon (+46) 702 96 54 49


ylva.grauers@oxfordresearch.se

Information om cookies på oxfordresearch.dk

Vi anvender cookies til at få hjemmesiden til at fungere samt for at lave statistik, som vi kan bruge til at forbedre hjemmesidens indhold. Du accepterer brugen af cookies ved at klikke på ”Accepter” eller klikke dig videre på hjemmesiden. Du kan læse mere om brug af cookies her